ProCertiv | Badania i analiza bilingów
15402
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15402,page-child,parent-pageid-15394,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Badania i analiza bilingów

Badania i analiza bilingów

ProCertiv jako pierwszy w Polsce oferuje badania i analizy bilingów operatorów telefonii komórkowej.

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszemu oprogramowaniu jesteśmy w stanie wykonywać dla Państwa opinie kryminalistyczne połączeń między użytkownikami z wykorzystaniem zarówno bilingów uzyskanych od operatorów jak również danych wyodrębnionych z zabezpieczonych telefonów komórkowych.

Oprócz analiz zarówno kierunków wykonywania połączeń jak i wiadomości tekstowych, jesteśmy w stanie wykazywać sposób poruszania się osób na podstawie analiz anten BTS lub współrzędnych GPS. Dodatkowo nasze analizy mogą skupiać się wyłącznie na obszarze popełnionego przestępstwa. Oznacza to, że jeśli przestępstwo zostało dokonane np. w określonej dzielnicy możemy skupić się na tym obszarze podając takie dane jak: kto w tym czasie przebywał w tym miejscu, kto dzwonił z tego miejsca i gdzie, kto otrzymywał wiadomości tekstowe bądź MMS w chwili popełniania przestępstwa itp. Nasza usługa może okazać się pomocna w sytuacjach, w których trzeba stwierdzić czy dane osoby spotkały się w określonym miejscu, czy przez ostatnie 24h przebywały razem, czy użytkownik mimo zapewnień że był w domu przebywał w innej lokalizacji. Tylko u nas!